אירועי השקה

אירועי השקה

יש ברשותכם מוצר חדש שאתם מעוניינים לחשוף לקהל הרחב? מעוניינים לערוך אירועי השקה אך אינכם יודעים כיצד להפיק את האירוע כראוי? ברוכים הבאים אל קרין מוסקונה – הפקת אירועי בוטיק!

אם בעבר בעלי עסקים רבים נהנו ממונופול מסוים בשיווק מוצריהם כיום, כפועל יוצא מהתחרות הרבה המאפיינת את השוק, יותר ויותר בעלי חברות בעידן המודרני מוצאים עצמם מתחרים עם שחקנים רבים על אותם פלחי שוק בדיוק.

תחרות זו, הולידה את הצורך לערוך שימוש באמצעי שיווק מתוחכמים ומתקדמים, על מנת להיטמע בתודעת הציבור. אחת הדרכים המוצלחות ביותר לעשות זאת הינה הפקת אירוע השקה מקצועי.

הפקת אירועי השקה זה קרין מוסקונה

כחלק מאירועי השיווק ואירועי היוקרה אותם אנו מפיקים, חברתנו מטפלת גם בארגון השקת מוצרים. במסגרת אירועי ההשקה הללו ניתן לכלול השקת מוצר, שירות או טכנולוגיה, כאשר המהות אחת היא – הפיכת השיווק לחוויה. על כן, צוות ההפקה נדרש אם כך לתחקר נכון את השוק ולייצר רעיונות חדשים ומקוריים. בראשית התהליך נבדוק מה הן מטרות החברה, מי הקהל אשר יוזמן לאירוע וכיצד נכון לגשת לאותו הקהל.

על מנת להשיג את המטרה ולמקסם את היעילות של אירוע ההשקה, אנו חייבים להמציא את הגלגל מחדש כדי להפתיע ולרגש, אם זה בהצגה סטטית או אם זה בהצגה אינטראקטיבית המשלבת את המוזמנים. אחת הדרכים לחוויה אינטראקטיבית הינה השימוש באומנים, רקדנים, שחקנים וכד’.

באמצעות האומנות, אנו מקרבים את הקהל למוצר בצורה בלתי אמצעית ונעימה. השימוש באומנים מאפשר יצירת תכנים חדשים המותאמים בדיוק לאירוע, למשל: מופע סטנד-אפ המשלב מושגים מעולם התוכן של החברה או הלחנת מוסיקה מקורית.

מלבד השימוש באמצעים אומנותיים באירועי השקה ואירועי קונספט, חשוב גם להעצים את המוצר ע”י השימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, וכאן השמיים הם הגבול, החל מהקרנות ענק על מסכים בצורות שונות, דרך הקרנה על מים, חומות,קירות וכד’, ועד מופעי פירוטכניקה למיניהם המשלבים אור קול וצבע. היכרותנו רבת השנים עם ספקי התוכן השונים בארץ ובחו”ל מאפשרת לנו גישה לפיתוחים החדשים ביותר.

אנו בקרין מוסקונה הפקת אירועי בוטיק נשמח להפיק בעבורכם אירועי השקה מקצועיים, ייחודיים ומרהיבים. לקבלת מידע נוסף ולתיאום פגישת היכרות ניתן למלא את טופס יצירת הקשר המצורף.