הפקת חתונה בבית

מתכננים הפקת חתונה? חוגגים בת מצווה או בר מצווה ויש לכם בית המאפשר לקיים בו הפקת אירוע קטן או הפקת חתונה גדולה ? מעולה! אירוע פרטי בבית זה הפתרון עבורכם, אך דעו כי מדובר בהפקת שטח ויש להתמצא באינסוף נושאים כדי שההפקה לא תיכשל. הפקת חתונה בבית שלכם ואפילו הפקת חתונה בוילה שכורה, דורשת הקמה מאפס של כל התשתיות הבסיסיות. החל מחשמל, משטחי ישיבה, במות, ריהוט, מטבחים לקייטרינג, רחבת ריקודים, במה לתקליטן, ברים, שירותים ומקומות חניה לאורחים.

מלבד זאת, הפקת חתונה בבית דורשת  דגש על תכנון נכון של השטח מבחינת הישיבה ומיקומי הספקים השונים, וכן נושאים לוגיסטיים שונים הקשורים להפקת חתונה בבית, כגון ביטוח לספקים העובדים באירוע ולאורחים. בנוסף, יש להסדיר את האירוע מול השכנים והרשות המקומית.

כאשר מדובר בהפקת חתונה בוילה או בבית פרטי יש לבדוק דברים נוספים כגון מיקום חופה מוגבה שיאפשר נראות עבור האורחים, שביל הובלה נוח אל החופה, מערכת הגברה נפרדת  לחופה ולריקודים במידה ומדובר בשני מתחמים (כנהוג בשטח פתוח גדול כמו חתונה בוילה) ועוד. אצלנו בחברת קרין מוסקונה אירועי בוטיק, תמצאו צוות הפקה מיומן ובעל ניסיון רב בהפקת אירועים בבתים. הפקת חתונה בוילה הינה אחת מההפקות האהובות עלינו מאחר והיא מאפשרת בניית אירוע חד פעמי וייחודי באמת.  באירועים כאלו אנו נוהגים לבנות סקיצה של השטח כולל מידות מדויקות ורק לאחר מכן להתחיל למקם את האלמנטים השונים, הכול בהתאם לקונספט הנבחר. זכרו כי חתונה בוילה אינה דומה כלל לחתונה באולם וזו תמיד תהייה הפקה מורכבת ויקרה יותר אך גם מיוחדת יותר. ביחד, נגשים את חלומכם לאירוע אישי, כמו שרק בבית ניתן לקיים.