חתונה בוילה

חתונה בוילה הוא טרנד שהחל בשנים האחרונות ומאפשר לזוגות לתכנן וליצור אירוע מהאגדות, בדיוק כמו שהם רוצים מכל בחינה, העיצוב והמראה, המטבח, התפריט והמנות, הנוף, ושאר האלמנטים שמהם מורכבת ההפקה, והכל באווירה אינטימית, בפרטיות, כאשר כל פרט מוקפד, מתוכנן ומיושם באופן מושלם ובקונספט של אירוע בוטיק, קטן אך איכותי במיוחד.

הפקת חתונה בוילה היא מלאכה מורכבת למדי ולא קל לוודא שכל הפרטים יחברו יחדיו בצורה אידיאלית: יש לא מעט סידורים, מטלות ומשימות שדורשות ידע והבנה בתחום. לכן סיוע וליווי מקצועי בדמות חברת הפקות הוא כמעט בגדר הכרח, ואם אתם מחפשים אחר השירות הטוב ביותר שניתן לקבל, קרין מוסקונה – הפקת אירועי בוטיק מציעה לכם את המענה הדרוש.

חתונה בוילה – לא רק בסרטים

מהשלב הראשון שבו תיפגשו באופן אישי עם קרין, התכנון יחל מבניית התקציב תוך הרכבת חבילה ספציפית ומותאמת אישית, בחירת הספקים המובילים והמנוסים בתחום, והקפדה על לוחות הזמנים והלוגיסטיקה: הקמת החופה, קייטרינג, תפאורה, צוותי בידור ועד לסידורי הישיבה ולסידורי החניה, וכן בשעת האירוע עצמו, מאחורי הקלעים, ידאג הצוות כי הכל פועל כראוי ומתפקד כשורה, ובסיום האירוע הצוות יישאר אחרון וידאג להשיב את הסדר על כנו.

בנוסף לכל אלה, החברה תקים לכל זוג אתר אינטרנט ובו תכנים הנוגעים לחתונה, וכן שירותי הפקת קליפים וסרטים וסקיצות תלת מימד בתשלום.

כך שאם אתם שוקלים או שכבר החלטתם על חתונה בוילה מפוארת וחפצים ליהנות מהפקה אקסקלוסיבית ומרשימה, ואם אתם מעוניינים שאנשי מקצוע הם אלה שייקחו לידיהם את המושכות וידאגו לכול – לעיצוב, לספקים ולשירותים, לניהול הולם של התקציב, לאישורי ההגעה, לצד הטכני של ההפקה וגם לזה הקריאטיבי – קרין מוסקונה פותחת שעריה בפניכם.

13 k&n068912

-->