מכתב תודה מאייל ואורטל ננר

 

28.1.2015

קרין היקרה שלנו,

ב- 4.7.2014 התחתנו בחתונה שהפקת עבורנו באחד המקומות היפים בארץ, בגן האירועים “על הים” בשדות ים בקיסריה, שהמשיך למסיבת אפטר פרטי ב”גן גילי” הלא כשר של המקום.

מיד נאמר, כי אנו מודים לך שהפכת את האירוע שהיה אירוע של “פעם בחיים” עבורנו, לאירוע של פעם בחיים עבור כלל האורחים שלנו.

זה אמנם ידוע שבדרך כלל הזוג המתחתן משוכנע למעלה מכל ספק, שהחתונה שלו הייתה היפה ביותר. אך לשמחתנו, עד היום, כחצי שנה לאחר החתונה, אנו ממשיכים לשמוע מאורחינו, כי הם אמנם לקחו חלק בחתונות רבות בחייהם, אך מעולם לא בחתונה כזו.

ואכן, כך זה היה. אירוע בלתי נשכח וללא ספק הרבה יותר ממה שחלמנו.

מהרגע הראשון ידענו שנינו, כי את החתונה שלנו אנו נעשה באור היום, למרגלות הים, כשמסביבנו תפאורה קלאסית ואלגנטית.

החתונה החלה בקבלת פנים מפוארת בצהריי יום שישי, לצלילי מוסיקה קובנית וספרדית, כשאת פניי האורחים קיבלו מארחות שהגישו שושנים וכוסות קוקטייל, לרבות כובעים, מניפות ושמשיות ליידי.

העיצוב של הלית גורדון, אליה הגענו בהמלצתך ובזכותך, היה כל כך מיוחד וכל כך מרשים, עד כדי כך שאורחינו היו פשוט פעורי פה. אפילו בחלומות שלנו לא האמנו שכך תיראה חתונתנו – כה ממלכתית ואלגנטית והכל בטוב טעם (הרבה בזכותך ובזכות הבחירות שלך).

בהמשך, החופה הייתה מרגשת עד דמעות ומיוחדת, כשאת כניסתנו לחופה ואת המילים שאמרנו זה לזו, ליווה פסנתרן שניגן על פסנתר כנף לבד שנבחר בקפידה על ידך.

לאחר מכן, להקת “סנסשיין” הפילהרמונית מבית קליאנטה בליווי 12 נגנים, הרימה את הקהל, ולא האמנו כשהבנו שבסופו של דבר החתונה שהחלה ב- 12:00 בצהריים הסתיימה ב- 20:00 בערב, כשהייתה חגיגה של ממש!

אנו מודים לך, על כל העזרה, התמיכה והרצון להפוך אותנו לשבעי רצון. מודים לך שהצלחת ליצור עבורנו חתונה כל כך יפה ומיוחדת ובלתי נשכחת במקצועיות ובמומחיות האופיינית לך. ניפגש בחתונות של הילדים שלנו J

אוהבים אותך!

אייל ואורטל ננר

 8

 

-->