הפקת בר מצווה

ילד הגיע לגיל מצוות וזו בהחלט סיבה לחגיגה ולהתרגשות של כל באי הבית. עבור אותם האנשים המעוניינים לחגוג את האירוע החשוב הזה בצורה הטובה ביותר, האקסקלוסיבית והמפוארת ביותר, קרין מוסקונה הפקת אירועי בוטיק מעניקה שירותי הפקת בר מצווה המותאמים בדיוק לצרכים שלכם, והופכת הן את השהייה של בעלי האירוע והמוזמנים שלהם, והן את האירוע עצמו לחוויה חד פעמית שאין שנייה לה.

הפקת בר מצווה – מה זה כולל

הפקה פירושה טיפול בכל הצדדים והגורמים המרכיבים את האירוע, על כל ההיבטים שלו – טיפול בכל קהל המוזמנים, הספקים, בחירת מתחם בהתאם לאופי האירוע, וכן כולל האירוע אטרקציות ייחודיות על פי בקשת בעלי האירוע, ובמקרה הזה – חתן בר המצווה.

העבודה תחל בפגישת הכרות עם קרין, שבה תפרטו בפניה את החזון שלכם

במהלך הישיבה קרין תקדיש לכם זמן לבניית התקציב, ובהתאם לכך ייקבעו רשימת ספקים – שאותם תבחרו מתוך רשימה עצומה ומגוונת, שעליהם יפקח צוות ההפקה של קרין – החל מספקי המזון והארוחות וכלה בספקי המוסיקה, צוותי הבידור, קייטרינג, סידורי ישיבה, צלמים תאורה ועוד.

בחירת המקום שבו ייערך הערב הגדול מהווה נדבך משמעותי מתהליך ההפקה, שכן למקום יש לא מעט השפעה על ההתארגנות. אם מדובר בהכשרה של מתחם ייחודי יש להיערך מבחינת הרישיונות, הכנת השטח, הלוגיסטיקה וכדומה. לכל ידאג הצוות עתיר הניסיון והמיומן של קרין.

החברה תעניק לכם שירותים נלווים כמו הפקת קליפים ייחודיים או אטרקציות שונות שיהיו חלק מהאירוע עצמו – כניסות ייחודיות, אטרקציות במהלך האירוע ועוד – כיד הדמיון של מזמיני האירוע.

מרגע שנקבעה תכנית העבודה, שלב הביצוע עובר לידיהם של צוות ההפקה, שיתקתק את הכל על הצד הטוב ביותר – הן בצד הטכני והן בצד היצירתי. בעזרתה של קרין הלחץ של הפקת האירוע ירד מכם, והנער יזכה לערב שאין שני לו.

26-1315 (Custom) (2)

 

26-0353 26-0573 26-1515