חתונה בבית

הפקת אירועים באולמות ובגני אירועים כבר מזמן אינה הבחירה המיידית בקרב זוגות רבים, ובשנים האחרונות הפקת חתונה בבית הייתה לאחת הבחירות היצירתיות של אלו העתידים להינשא. ואולם, אין זה מספיק להגיע להחלטה הזו, משום העובדה כי חתונה שכזו דורשת תכנון של כל הפרטים והגורמים, שכן בשונה מחתונה “סטנדרטית”, יש צורך להקים הכל מבראשית.

קרין מוסקונה – הפקת אירועי בוטיק מעמידה לרשותכם ניסיון של למעלה מ – 15 שנה בהפקות יוקרה – הן למגזר העסקי והן לפרטי, לכל התחומים ולכל מקום בארץ: חתונות בוטיק, חתונה בוילה, חתונות בטבע, בר/בת מצווה, כנסים, השקות ועוד. החברה עובדת עם צוות קשוב ומיומן, המקפיד הקפדה יתרה, בכל הפקה, על הצד הטכני כמו על הצד היצירתי.

הפקת חתונה בבית – משלב ההכרות ועד הפרט האחרון

בקרין מוסקונה – הפקת אירועי בוטיק מאמינים כי הזוגות הם שיודעים טוב יותר כיצד אמור להיראות הערב המרגש בחייהם. על כן שלא כמו בחברות הפקה רבות, אין “חבילה הפקה מוכנה” – כל אירוע מתוכנן בהתאם לאופיו, ובהתאם למקום ההפקה ולרצונותיכם. בפגישת ההכרות אתם תפרשו את חזונכם ותקבלו את כל הפרטים כיצד החזון ימומש במלואו.

לאחר הפגישה הצוות יחל בהליך בניית תקציב בהתאם לרשימת הספקים שאתם בחרתם: קייטרינג, צלמים, תקליטנים, ספקי תפאורה ובמה, מערכות הגברה ותאורה מהמתקדמות שיש, וכן להקות ואומנים. מגוון הספקים הרחב יאפשר לכם חופש בחירה ולא יגביל אתכם, למשל, בתכנון התפריט וכן באטרקציות השונות שנעמיד לרשותכם.

בכל הפקה ישנם קשיים לוגיסטים העשוים להתעורר במהלכה, לכן ביום החתונה עצמו הצוות ידאג כי הכל יתנהל כמו שעון שוויצרי – מקליטה ופיקוח של הספקים, דרך תכנון השטח ובכלל זה מקומות הישיבה, הקמת החופה, ועד אקורד הסיום – פירוק האירוע והשבת הסדר על קנו. הכל יטופל. הליווי האישי, הצמוד והחם שתקבלו יחל מפגישת ההכרות ועד לשלב האחרון.

הפקה ייחודית ומורכבת כמו חתונה בבית מחייבת הקפדה ושימת לב ולו לפרט הקטן ביותר, על כן אתם מוזמנים ליצור קשר, להיעזר בניסיון עתיר השנים של החברה ולתכנן את האירוע המושלם.

T&O_0467T&O_1578T&O_1579

-->