הפקת חתונות מיוחדות

חתונה מיוחדת היא ללא ספק משאת נפשם של זוגות רבים העתידים להינשא. הפקת חתונות מיוחדת אין פירושה הוצאה לא מבוקרת על אטרקציות מיותרות, אלא כזו שהקסם שיעלה ממנה יישאר חרוט בזיכרון לשנים ארוכות, ואת הקסם הזה משיגים באמצעות הפקה שתוכננה בקפידה.

קרין מוסקונה – הפקת אירועי בוטיק תפיק בעבורכם חתונה מיוחדת ובלתי נשכחת. זה כ-15 שנה שהחברה מספקת שירותי הפקה יוקרתיים, אקסקלוסיביים ובכל מקום בארץ. החברה גאה לעבוד עם החלוצים של נותני השירותים והספקים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי לא תצטרכו להתפשר על דבר בעת תכנון האירוע.

חתונה מיוחדת – התכנון, התהליך והליווי האישי

המונח חתונות מיוחדות הוא די ערטילאי – האם מדובר במקום שבו נערכת החתונה? בלבוש או במוסיקה? התשובה היא שכל המרכיבים הם שעושים את האירוע למיוחד ולא שגרתי. אולם הכל מתחיל בתכנון יסודי ומקורי. אצלנו אין תכנית מדף ואין “קטלוג אירועים” המגביל את השאיפות היצירתיות שלכם.

בשלב הראשון קרין תיפגש אתכם לפגישת הכרות, שבמהלכה תפרשו בפנייה את מה שאתם מייחלים לראות בערב המרגש בחייכם. במהלך הפגישה, ובהתאם לתקציב שבניתם יחד, תעמוד לרשותכם רשימת ספקים עצומה שיבנו את מארג החתונה כולה: צלמים, קייטרינג, שפים, בידור, הלבשה, והרשימה עוד ארוכה.

מרגע שיצאתם מהפגישה אתם יכולים להיות בטוחים כי הכל יבוצע על הצד הטוב ביותר, וכל מה שנותר לכם הוא להגיע רגועים לחופה, תוך ידיעה כי קרין תשתף אתכם בכל צעד. ביום האירוע עצמו הצוות יגיע ראשון למקום לפקח מקרוב כי הכל מתנהל כמתוכנן – מהקמת התפאורה, דרך סידורי הישיבה ועד מקומות החנייה. ובסוף הערב הצוות ישיב את הסדר על קנו וירים אתכם כוסית.

חולמים על חתונה מיוחדת? קרין מוסקונה הפקת אירועי בוטיק, המתמחה בהפקת חתונות מיוחדות העסקי תפיק בעבורכם את הערב שלא תשכחו, כזה שיעלה על כל דמיון. – אל תמתינו וצרו קשר עוד היום.

`51617

-->