הפקת אירועים בטבע

אירועים בטבע מביאים עימם קסם שבשום מקום אחר לא תימצאו: אין דין חתונה הנערכת באולם “סטנדרטי” או אפילו בגן אירועים מהודר, לזו הנערכת ביופיו העצום של הטבע. יחד עם זאת – אף כי נדמה שמשום העובדה “שהכל מונח לפתחנו” – הפקה שכזאת יכולה להיות מורכבת אף יותר מזו הנערכת באולם אירועים, שהרי יש לתת את הדעת על מרכיבים רבים כמו הקמת החופה באתר, אספקת חשמל, אישורים וכו’, ובדיוק לשם כך נחוצה לכם חברה בעלת ניסיון מוכח בתחום של הפקת אירועים בטבע – על כל סוגי ההפקה בארץ או בחו”ל. החברה שלנו הפיקה אירועי שטח רבים כגון בר מצווה על מצדה, במאהל בדואי, חתונה בקיסריה, חתונה ביער ועוד.

קרין מוסקונה – הפקת אירועי בוטיק היא בדיוק החברה שתענה על כל הצרכים שלכם. לחברה שנים של ניסיון בהפקת אירועי בוטיק יוקרתיים ואקסקלוסיביים –כנסים להשקות מוצר, הפקת אירועים בטבע וחתונות מסוגם שונים כגון חתונה במדבר, חתונה בקיסריה , ביקב ועוד. בבואכם לקבוע פגישת הכרות, אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם מגיעים לחברה המעסיקה צוות מיומן, יצירתי שבכל אירוע ייתן את כולו, וכן חברה המפיקה כל אירוע מאפס, לפי דרישתכם וללא הגבלות.

מטרת החברה היא לגרום לכל חזון להפוך למציאות, לממש כל חלום. החברה עושה זאת באמצעות הידע והניסיון שנרכש לאורך השנים. בעזרת צוות מנוסה, חלוקת תפקידים יעילה, לוח זמנים מתוכנן כראוי ולא פחות חשוב – המון יצירתיות, אין הפקה שבחברה קרין מוסקונה הפקת אירועי בוטיק לא יביאו לידי מימוש. אם כן, אתם מוזמנים ליצור קשר בעזרת הטופס המצורף או בטלפון 2151110 – 072 ולהגיע לפגישת הכרות.

 

0006 8