אירועים על הים

להפקת אירועים על הים מתלווה קסם שאין שני לו הסוחף אחריו אנשים רבים המתכננים לקיים אירוע באשר הוא. האוויר המלוח, רחש הגלים והאווירה הרומנטית מעניקים, ולו לרגע, את התחושה כאילו אתם נמצאים בסרט הוליוודי. אולם כדי שההפקה הזאת תיחרט בזכרונכם לטובה, עליכם להיות בטוחים כי את האירוע תפיק חברה מנוסה מספיק, יצירתית, המסוגלת לעמוד בכל אירוע, בכל מקום ובכל לוקיישן.

משנפלה בכם ההחלטה כי את האירוע שלכם תקיימו תחת קסמו של הים, השלב הבא מבחינתכם יהיה ליצור קשר עם קרין מוסקונה – הפקת אירועי בוטיק. החברה, שלה ניסיון עתיר שנים בהפקות יוקרה למגזר הפרטי והעסקי, לאירועים משפחתיים כמו גם לאירועי השקה וכנסים, ערוכה להפיק בעבורכם את האירוע, תוך הכנת תיק הפקה ייחודי לכם, מרכיב חשוב מאוד שאינו נהוג בחברות רבות, שעל מדפיהן חבילות הפקה מוכנות מראש.

הפקת אירועים על הים

אירועים הנערכים בים מצריכים דקדקנות ותשומת לב לכל הפרטים ועל כל הגורמים להילקח בחשבון – באיזה חודש נערך האירוע? האם בשעות הערב או היום המוקדמות יותר? האירוע ייערך תחת כיפת השמיים או שמא התנאים מחייבים הקמת אתר מקורה? כל כך הרבה שאלות, ולקרין מוסקונה – הפקת אירועי בוטיק הפתרונות, החברה תדאג להכל תוך שיתוף פעולה הדוק עימכם לאורך הדרך, כך שלאירוע תגיעו ללא דאגות ולחץ מיותר.

היצע הספקים הרחב שעימם החברה עובדת מעמיד לרשותכם שפע של אפשרויות שמהם תוכלו לבחור. החברה משתפת פעולה עם עסקים מקצועיים רבים בתחום הצילום, ההסעדה, הבידור ועוד. בנוסף, תוכלו
לבחור בתוספות שיעשירו את ההפקה עצמה כמו הפקת קליפ או סרטון תדמית.

ניהול תקציב בדרך אחראית חשוב מאוד בהפקות יוקרתיות, על כן תדע החברה לנהל את התקציב שסוכם איתכם באופן אחראי, כך שמצד אחד תזכו לאירוע המתוכנן וללא פשרות, ומצד שני, לא תמצאו עצמכם נכנסים למעגל הוצאות נוסף. לאחר בניית התקציב, ניתן לעבור לשלב ההפקה בפועל.

כמו בכל אירוע, צוות ההפקה יגיע ראשון למקום האירוע מצויד בתיק ההפקה, וייפקח מקרוב כי הכל מתנהל כפי המתוכנן. הצוות ידאג להסדרי החניה, לאישורים המיוחדים, לשירותי הקייטרינג, למקומות הישיבה, תוך התחשבות בזמן אמת בתנאים הסביבתיים. אירועים על הים מחייבים תשומת לב לסוגיית ההגברה, על כן החברה תדאג למערכת הגברה המתאימה ביותר ללוקיישן פתוח כמו חוף הים, כך שתיהנו מכל תו ומכל צליל.

קרין מוסקונה – הפקת אירועי בוטיק מזמינה אתכם ליצור קשר בדרך לאירוע המושלם.