הפקת חתונות

 

תהליך הפקת חתונה הינו תהליך אישי ומיוחד, המלווה בריגושים וחלומות רבים. בתהליך של הפקת חתונות, השמיים הם הגבול… במדבר, בים , בבית או בין כרמים, הכול אפשרי. אנו בקרין מוסקונה – הפקת אירועי בוטיק, נקשיב, נייעץ ונבצע כל פרט ופרט בעבורכם, ונלווה את כל התהליך מראשיתו ועד סופו, יש לנו צוות מפיק חתונות קריאטיבי ומנוסה.

כחברה המפיקה חתונות בוטיק אנו  נוהגים לבחור את האירועים אותם נפיק בכל שנה ושנה על פי איכות ולא לפי כמות. הרעיון הינו בחירה מצומצמת של אירועים מיוחדים כאשר כל אירוע מקבל תשומת לב מיוחדת. הפקת חתונה מיוחדת דורשת שירות מלא ומסור, ומקצועיות ללא פשרות.

תהליך הפקת חתונות מתנהל אצלנו בחברה באופן הבא:

הפקת חתונה מתחילה בפגישת הכרות אישית בה נקשיב, נכיר ונראה כיצד אנו תופרים חתונה מיוחדת שתתאים בדיוק למידותיכם.

השלב הבא אותו אנו מבצעים במסגרת הפקת חתונה, הינו התכנסות של צוות ההפקה שלנו לשם סיעור מוחות. אנו נגבש מספר רעיונות לקונספט, סגנון וכן מקום מתאים. בהמשך, ייבנה תקציב ורשימת ספקים הכול בהתאם לקונספט הנבחר. הפקת חתונה דורשת בניית תקציב מאוזן, תהליך נפרד וחשוב, מפיקי חתונות יודעים כי תקציב נכון הינו הבסיס להפקה טובה.

שיאו של התהליך הינו יום החתונה כמובן. מפיקי חתונות מגיעים לשטח הרבה לפני כולם, מצוידים בתיקי הפקה מסודרים הכוללים לו”ז הקמות, לו”ז ספקים, לו”ז אירוע, תכנוני שטח, תכנוני הושבה, ליין אפ מופעים, לו”ז פירוקים ועוד ועוד. ביום החשוב הזה לא תצטרכו לדאוג לכלום, רק להתרגש , לחגוג ובעיקר לאהוב…

במידה ומדובר בהפקת חתונה מיוחדת המשלבת לינה או טיול, אנו נארגן הכול מא’ ועד ת’ כולל טיפול מלא במוזמנים מהארץ או מחו”ל ובתוך כך לינות, טיסות, בניית אתרי הרשמה לאירוע ועוד. הפקת חתונות מתוקשרות – במידה ובין המוזמנים ישנה נציגות תקשורתית, ממלכתית או מוזמני VIP , גם הם יקבלו את השירות המתאים על פי הסטנדרטים להם הם רגילים. לנו בחברה, מפיקי חתונות המנוסים בעבודה מול התקשורת ומול משרדי יח”צ.

עד כאן על קצה על המזלג, ארגון חתונה בכלל , חתונת בוטיק בפרט, הינו תהליך הנבנה שלב אחר שלב, בשיתוף, שקיפות ואמון הנוצר בינינו לבניכם. מפיק חתונות יש לבחור לפי ניסיונם אך גם לפי כימיה ואמון הדדי.

 

unnamedunnamed (13)IMG_2177