חתונה בטבע

T&O_0030

הפקת חתונה בטבע מתאימה בעיקר לזוגות המחפשים חתונות מיוחדות ורוצים לשבור מעט את התבנית החוזרת ונשנית של חתונה באולמות או גני אירועים. מעבר לשינוי המרענן, יש בהפקת האירוע גם יתרון נוסף המאפשר להמשיך לחגוג שעות רבות מעבר למה שנהוג באולמות וגנים, הכפופים לנהלים ברורים של מגבלות זמן.

ישראל התברכה בשלל נופים בעלי אופי שונה: נופי המדבר הקדומים השולטים בדרום ובנגב, פרדסים ושדות, חופי הים ועוד כל אלו מאפשרים הפקת חתונות מיוחדות רבות. קרין מוסקונה הפקת אירועי בוטיק ינצלו בצורה הטובה ביותר את משאבי הטבע ויפיקו לכם חתונה חלומית כפי שדמיינתם.

תכנון האירוע וביצועו בשטח

אירוע בעל אופי שכזה מחייב תכנון והיערכות מיוחדת שיחל בפגישת הכרות אישית שלכם עם קרין בעצמה. בפגישה, שתתנהל באווירה נינוחה, תפרשו בפניה על מה אתם חולמים, ובהתאם לכך ייבנה תקציב להפקה.

ההכנה של חתונה בטבע ובייחוד בהפקות של חתונה במדבר, ביער, בפרדס או בחוף תכלול יישור השטח, אם צריך, ריסוס וחיטוי מפני יתושים ומזיקים, תחימת השטח והכנה של דרכי הגעה למוזמנים. ההכנה כוללת גם את השגת האישורים המתאימים וההיתרים מהרשויות הנדרשים להפקה. מעבר לכך, הפקת האירוע דורשת הקמת תשתיות חשמל לתאורה ולקייטרינג, בניית במות, הבאת ריהוט, פרטי עיצוב, שירותים ועוד. לכל ההיבטים הלוגיסטיים דואגים בקרין מוסקונה.

המורכבות של הפקת חתונה במדבר או כל חתונה בטבע היא עניין למקצוענים בלבד, וחברתנו בהחלט עונה להגדרה הזו. שנים רבות של ניסיון, ויכולת ארגון וידע רב, חברו לקשרים טובים והיכרות מעמיקה של כל הספקים הטובים, ולצוות מקצועי ומיומן, המאופיין בחשיבה מקורית.

אז אם אתם חולמים על חתונה בטבע, חתונה במדבר או בכלל חתונות מיוחדות צרו קשר כבר כעת ונציג יחזור אליכם לקביעת פגישת היכרות . אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, החל משלבי הארגון הראשונים ועד שאחרון המוזמנים יעזוב והצוות ירים אתכם כוסית, ושיהיה במזל.

1208