הפקת אירועי בוטיק

אם אתם מתכננים הפקה עסקית, השקת מוצר, אירוע פרטי כמו חתונה או יום הולדת וחשוב לכם שהם יהיו אקסלוסיביים ומיוחדים, ייתכן מאוד שמה שנחוץ לכם זה שירותי הפקת אירועי בוטיק. ואם זה אכן הצורך והרצון שלכם, אז הגעתם למקום הנכון.

חברת קרין מוסקונה עוסקת בהפקת ארועי בוטיק ויוקרה, שמטרתם ומהותם היא לייצר חוויה ייחודית, שאינה דומה לשום דבר אחר, הנתפרת בדיוק למידותיכם ומספקת מענה לכל ציפייה והעדפה שיש לכם. הפקה שבה הקונספט בא לידי ביטוי בכל פרט ובכל אלמנט, במקום, בעיצוב, באווירה, במנות, באטרקציות וכן הלאה, וכולם חוברים יחדיו לכדי שלמות.

ההקפדה על כל פרט היא שעושה את כל ההבדל

אם אתם שואלים את עצמכם מה ההבדל בין ארועי בוטיק לשאר אירועים המתקיימים כל יום ובכל מקום, ניתן לומר שההבדל טמון בעיקר בהקפדה על הפרטים. משמעותה של המילה בוטיק בהקשר המקורי שלה מתייחסת לכמות ולאיכות, כלומר מוצרים שנמכרים בכמויות קטנות ואיכותם גבוהה במיוחד, כך זה בתחום היין, הגבינות, האופנה וכו’.

אירועי בוטיק בקרין מוסקונה הן הפקות יוקרתיות, שבהן אין מרכיב שלא הוקדש לו מחשבה רבה וניתנה לו תשומת הלב המירבית.  עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה, הפקות החברה הם בסטנדרטים הגבוהים שניתן להעלות על הדעת, תוך שירות מסור ומקצועי ביותר וליווי לאורך כל הדרך – מתחילת הפרויקט ועד סופו.

ארועי בוטיק בכל מקום ובכל קונספט – משלב הפגישה ועד להפקה עצמה

כל הפקה, ללא יוצאת מן הכלל, מתחילה בפגישה אישית עם קרין, שמקפידה להיפגש עם לקוחותיה, ולהקשיב לכל שאיפה שלכם, ובמהלך הפגישה קרין תבנה יחד אתכם תקציב ותנהל אותו באופן המושכל ביותר. רשימת הספקים ונותני השירות עימם עובדת קרין תאפשר לכם להגשים כל אירוע שדמיינתם בראשכם.

ביום האירוע עצמו, ולעתים ימים לפני, הצוות של קרין יגיע למקום מצויד בתיק ההפקה ויפעל יחד עם הספקים ליישום ההפקה עצמה: הקמת החופה, במקרה ומדובר בחתונה, עבור להצבת תאורה, קייטרינג ועד סידורי הישיבה, וכמובן, יוודא הצוות כי האטרקציות – שהן כשלעצמן הפקה קטנה – יבוצעו במועד שנקבע ועל הצד הטוב ביותר, תוך שאתם משוחחרים מכל נטל. פשוט כך.

ליווי אישי ויחס חם ומחבק הוא חלק בלתי נפרד בהפקות אירועי בוטיק אצל קרין מוסקונה. בין או זו הפקת בר מצווה ובין אם הפקת חתונה, אין הפקה שהחברה לא הניחה ידה עליה ובכל מקום, ואם גם אתם שואפים להפקה האיכותית ביותר שתוכלו לקבל, צרו קשר עוד היום.

-->