הפקת חתונה במדבר

זוגות רבים מאסו ברעיון של חתונה במקום שגרתי שיביא אותם להוציא עשרות אלפי שקלים, שלא בהכרח יצדיקו את התוצאה הסופית. בנוסף לרצון במקוריות, ישנם זוגות שמטבעם מחוברים לפן הרוחני, ועל כן יחשבו על חתונה במדבר כאפשרות ראשונה וברורה מאליה.

אם כבר הגעתם להחלטה שאתם מעוניינים לערוך את חתונתכם בנוף המדברי, אתם ודאי מודעים גם לעובדה שהפקה כזאת דורשת התייחסות גורפת, ולו לפרט הזניח ביותר. קרין מוסקונה – הפקת אירועי בוטיק ערוכה להפיק בעבורכם את החתונה המורכבת הזאת – עד לסיומו, כשאתם משוחררים מכל לחץ.

החברה בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנה בהפקות יוקרתיות ואקסלוסיביות, הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. משום העובדה כי החברה מונה צוות גדול, מנוסה ומסור, וכן משתפת החברה פעולה עם מגוון רחב של ספקים – הטובים בתחומם – אתם יכולים להיות בטוחים כי חתונתכם תופק ברמה הגבוהה ביותר – הן בצד היצירתי והן הביצועי.

איך בפועל יכולה להתאפשר חתונה במדבר?

אין ספק שהפקה כזאת, לכאורה, נראית בלתי אפשרית, אולם המציאות שונה כשחברת הפקה מנוסה כמו זו של קרין נכנסת לתמונה. הפקת האירוע תחל בפגישת הכרות שלכם עם קרין עצמה, שבה תיווכחו כי בחברה כל הפקה מתוכננת לפי השקפתכם, אם תרצו – הפקה בעיצוב אישי, וזהו מרכיב חשוב, שכן להבדיל מחברות רבות, אין אצל קרין “תכניות מדף”, לאמור, כל הפקה נרקמת מיסודה.

משום העובדה כי מדובר בהפקה מורכבת, בפגישה עצמה קרין תפרוש בפניכם כיצד הספקים יתאימו את המשטח המתאים לתנאי השטח המדבריים, לגנרטורים ולשירותי הסעדה שיקפידו כי גרגר חול לא יפלוש למזון. חתונה במדבר מביאה עימה שפע רעיונות לקיים אותה ברוח הנושא, על כן קרין מוסקונה ערוכה לספק לכם נותני שירותים בתחום הביגוד, המוסיקה ושירותי צילום שיפיקו לכם קליפ נושא מרהיב.

בשלב המעשי, צוות החברה יגיע ראשון לאתר האירוע וייפקח מקרוב על הקמת החופה, סידורי הישיבה ועד למקומות החנייה, בעוד שאתם תהיו משוחררים מכל נטל, תוך שצעד אחר צעד נלך אתכם מרגע הפגישה ועד לאקורד הסיום.

קרין מוסקונה הפקת אירועי בוטיק היא חברה עתירת ניסיון בהפקות חתונות מיוחדות, ימי הולדת, כנסים ואירועי יוקרה באשר הם, ובכל מקום בארץ. צרו קשר עוד היום ותזכו להפקה ברמה אחרת.

 

120הזמנה 2l&t01972

 

-->