חתונה אחרת

לא מעט זוגות חולמים על חתונה אחרת, שונה, כזו שמייצרת חוויה ייחודית, שאינה דומה לשום דבר שראו קודם באירועים אחרים, שבהם הם נכחו. ייתכן והשאיפה הזו נובעת מכך שרוב ההפקות, בעיקר חתונות, דומות בסופו של דבר אחת לשנייה, כאשר ההבדל בא לידי ביטוי רק בפרטים כמו המקום בו היא נערכת, העיצוב, המנות והמוזיקה.

קרין מוסקונה – הפקת אירועי בוטיק תערוך לכם את החתונה השונה, האחרת; כזו שלא תצאו ממנה בתחושה של “את האירוע הזה כבר ראינו”. עם יצירתיות ומקצועיות שנבנתה לאורך 15 שנה, כל אירוע שהחברה מפיקה אינו דומה לקודמו, לא כל שכן לאירוע שאתם הייתם נוכחים בו; החברה גאה בעובדה שאין תכניות מדף – כל הפקה נרקמת מראשיתה בהתאם לאופיו של האירוע, בהתאם לאופייכם.

הקווים המנחים את החברה בכל משלח ידה – הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי, הם יוזמה, יחס חם, דאגה לפן הטכני כמו לפן הקריאטיבי – הכל כדי שתוכלו להפוך את החלום למציאות ובדרך לאירוע אקסלוסיבי ויוקרתי שעומד בכל הציפיות ויותר מכך.

קרין מוסקונה – הפקת חתונה אחרת בליווי אישי וצמוד 

משום העובדה כי ליווי אישי הוא בבחינת “אני מאמין” של החברה, קרין מקפידה להיפגש עם הלקוחות באופן אישי. פגישת ההכרות שלכם תניב פירות כבר מראשיתה, שבה תתארו בפני קרין כיצד אתם רואים את החתונה האחרת שלכם, והיא תפרוש בפניכם כיצד החלום ימומש הלכה למעשה. עם רשימת ספקית רחבה, אין לכם אלא להיות בטוחים שיהיה נושא החתונה אשר יהיה – הדבר יבוצע במלואו.

החברה תנהל באופן אחראי את התקציב שנבנה, וביום האירוע ידאג הצוות המיומן של החברה כי הכל יעבוד כמו שעון שוויצרי – על כל הספקים: צלמים, קייטרינג, תאורה ועד לאחרון סידורי הישיבה. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שיש על מי לסמוך בכל שלב בתהליך, להסיר מעצמכם דאגות ולחצים מיותרים ופשוט ליהנות מהערב הייחודי שלכם.

חתונה אחרת יכולה להתקיים בכל מקום: באולם יוקרתי או בגן קסום, בשטח, במקום מיוחד בטבע או ביער במדבר, אולם מה שיעשה אותה למיוחדת הוא התוכן, ואת זה חברת קרין מוסקונה – הפקת אירועי בוטיק תעשה זאת טוב יותר מכל חברת הפקות אחרת.

אתם מוזמנים ליצור קשר, להגיע לפגישת הכרות ולמצוא אוזן קשבת. אם אתם חפצים בהפקה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, פנו כעת בטלפון 2151110 – 072 או באמצעות טופס יצירת הקשר באתר.

-->