מארגנת חתונות

מארגנת חתונות קרין מוסקונה

ארגון חתונה הוא פרויקט מורכב, ואין זה משנה אם היא קטנה וצנועה או אם גדולה ומפוארת, ודאי אם היא מתקיימת בטבע או בשטח. המטלות והסידורים שיש לעשות הם כה רבים, מייגעים ומלחיצים, עד שיש מי שלא יכולים להתמודד עימם כראוי וקורסים תחת הנטל.

זו אחת הסיבות העיקריות לכך שלא מעט זוגות בוחרים לפנות אל מארגהת חתונות מקצועית ולהיעזר באנשי מקצוע שמתמחים בתחום, במטרה להסיר מהם את נטל ההפקה המתלווה אל התכנון והאורגניזציה בתקווה שהכל יעשה כשורה וידפוק כמו שעון.

קרין מוסקונה – מארגנת חתונות שמקשיבה לכם

קרין מוסקונה היא בעלת ניסיון של 15 שנה בהפקות אירועים בעלי אופי אקלוסיבי ויוקרתי, הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי, בכל הארץ ולכל תחום – חתונות, בת/בר מצווה, אירועי יוקרה, כנסים עסקיים ועוד. החברה עובדת עם רשימת ספקים רחבה ומגוונת, עובדה המאפשרת לכם לתכנן, יחד עם קרין, אירועים יחודיים ובעלי כל אופי שתבחרו.

קרין מוסקונה אינה מארגנת ומפיקת אירועים ככל החברות, שכן בשונה מחברות הפקה רבות קרין תפיק חתונה ייחודית רק לכם: בעת הפגישה לא תיווכחו לגלות כי אתם מוגבלים במרכיבי ההפקה, פשרה היא אינה חלק מתכנית העבודה אצל קרין – כל הפקה נרקמת בהתאם לאופיו של האירוע, והכל נעשה תוך התחשבות וניהול נכון של התקציב, כך שלא תמצאו עצמכם מוציאים יותר ממה שנקבע.

כעת נפרוט מה זה בעצם אומר הפקה הנרקמת במיוחד לכם: מרגע שהבנתם כי מארגנת חתונות היא מה שנחוץ לכם, השלב הבא מבחינתכם יהיה ליצור קשר עם קרין, שמקפידה להיפגש בעצמה עם הלקוחות, ולתאר בפניה כיצד אמורה להיראות החתונה שלכם, וקרין תתאר בפניכם כיצד האירוע יופק בהתאם לאופיו: סרטון או קליפ, חופה מרהיבה, מוסיקה, הסעדה, הלבשה ועוד, כל מה שירכיב את האירוע שלכם.

כעת הגיע שלב הביצוע

קרין והצוות המנוסה והיצירתי שלה יחל בעבודה, ואילו אתם יכולים לשחרר אנחת רווחה ולדעת כי לחתונה לא תגיעו פקעת עצבים, מוטרדים ועד לרגע האחרון תריצו טלפונים – מלאכת ההפקה עוברת לקרין, תוך שהיא משתפת אתכם בכל צעד ובכל שלב.

ביום החתונה עצמו, בזמן שאתם מתייפים, הצוות יגיע ראשון למקום האירוע, מצויד בתיק ההפקה, וידאג כי הכל יתקתק כמו שעון שוויצרי, שכל הספקים אכן מבצעים מלאכתם ושהכל לפי לוחות הזמנים שנקבע. בסיום האירוע הצוות נשאר אחרון כדי לקפל את כל העסק, ואתם? אתם תדאגו ליהנות בירח הדבש.

מארגנת חתונות היא הבחירה המצוינת לאלה שחפצים בהפקה יוקרתית ואינם רוצים להתפשר על איכות. קרין מוסקונה הפקת אירועי בוטיק תפיק בעבורכם את החתונה שעליה חלמתם תוך ליווי אישי וחם לאורך כל הדרך – אל תמתינו וצרו קשר.

 

unnamedFeatured_004אירוע עסקי אלגנטי